Job: Marketing Specialist – Editura din Str. Ipke

Ofertă de colaborare pentru un Specialist în marketing.

Vei deveni membru fondator al Grupului de firme „Dr. Ipke- Group for research in public relations and advertisement”.

Tip de colaborare „joint venture: asociere în participațiune” prin contract de prestări servicii pe o durată de timp nedeterminată între candidat ca viitor co- acționar al persoanei juridice „Dr. Ipke- Group for research in public relations and advertisement” și Editura din Str. Ipke!

Candidatul ideal:

– creativ

– deschis la nou

– ​lucru în echipă

– bune abilități de comunicare

– capacitate de planificare strategică

– organizat

Descrierea jobului:

a) Elaborează proceduri pentru implementarea strategiilor de marketing și a campaniilor de comunicare din portofoliul Dr. Ipke.

b) Identificare a soluțiilor optime de promovare a evenimentelor Companion.

c) Administrare site- forum Homer.

d) Mentenanța rețelelor de socializare: Facebook, Instagram, LinkedIn.

e) Comunicare on-line cu publicul în vederea livrării de informații despre produsele și serviciile Agenției de RPP Dr. Ipke.

f) Realizare a direcției de design grafic și a textului pentru materialele de promovare din pagina Jurnal Creativ: Ipke.fun.

g) Bune cunoștințe de utilizare a Adobe Photoshop, Power Point, Excel, Word și SPSS.

h) Tehnoredactare a comunicatelor de presă și a studiilor de caz.

Serviciile Agenției de Relații Publice și Publicitate Dr. Ipke și a Editurii din Str. Ipke:

a) Prelucrăm reclame foto.

b) Informăm, evaluăm și implementăm campanii de PR.

c) Organizăm campanii de comunicare.

d) Reportaje cu date- mici de impact real.

Portofoliul companiei:

Agenția de RPP (Relații publice și Publicitate) Dr.Ipke are în portofoliu:

a) Programul de socializare urbană și terapie socială Companion.

b) Editura din Str. Ipke.

c) Forumul Prodialog.

d) Revista „Anualul Companion”.

Aceasta este politica companiei și trebuie respectată!

Buget: 700 roni/ lună, 4 ore/zi, luni-vineri.

PLUS Beneficii:

Comision de 10% din vânzarea proiectelor de regie publicitară.

Comision de 5% din vânzarea materialelor editoriale.

Programul de lucru începe la ora 08:40 AM și se termină la ora 12:40 PM.

Trimite cv- ul la adresa de email: alin-stan@ipke.fun

Sună la numărul de telefon: 0742405046, pentru a programa un interviu.