Caut colaborator: Specialist în marketing social.

Candidatul ideal:

– creativ

– deschis la nou

– ​lucru în echipă

– bune abilități de comunicare

– capacitate de planificare strategică

– organizat

Descrierea jobului:

Elaborează proceduri pentru implementarea strategiilor de marketing social.

Identificare a soluțiilor optime de promovare a evenimentelor solidate.

Administrare site- forum.

Mentenanța rețelelor de socializare: Facebook, Instagram, LinkedIn.

Comunicare on-line cu publicul în vederea livrării de informații despre produsele și serviciile companiei.

Realizare a conceptului, a direcției de design grafic și a textului pentru materialele de promovare.

Bune cunoștințe de utilizare a Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, Adobe InDesign.

Realizare a comunicatelor de presă și a studiilor de caz.

Serviciile companiei:

a) Prelucrăm reclame foto.

b) Informăm, evaluăm și implementăm campanii de PR.

c) Organizăm campanii de comunicare.

d) Reportaje cu date- mici de impact real.

Portofoliul companiei:

Agenția de RPP (Relații publice și Publicitate): Dr.Ipke are în portofoliu:

a) Programul de socializare urbană și terapie socială Companion.

b) Editura din Str. Ipke.

c) Forumul Prodialog.

d) Revista „Anualul Companion”.

Tip de colaborare „part- time” prin contract de prestări servicii pe o durată de timp nedeterminată între tine și compania „Dr. Ipke”!

Aceasta este politica companiei și trebuie respectată!

Buget: 700 roni/ lună, 4 ore/zi, luni-vineri.

PLUS Beneficii:

Comision de 10% din vânzarea proiectelor de regie publicitară.

Comision de 5% din vânzarea materialelor editoriale.

Programul de lucru începe la ora 05:40 AM și se termină la ora 10:40 AM.

Trimite cv- ul la adresa de email: alin-stan@ipke.fun

Sună la numărul de telefon: 0742405046, pentru a programa un interviu.